לקוחות פרטיים ומסחריים

למי אנחנו פונים?

בעלים של בית פרטי, מבנה חקלאי, מסחרי, או ציבורי, 
אנו מציעים לכם הצעה כלכלית משתלמת! ההצעה מאפשרת שני מסלולים. 

רכישה

יש לכם גג ריק? אתם מעוניינים להשקיע באפיק שיניב כ- 17%-25% בשנה?
הבית הירוק מוכרת, מתכננת ומתקינה מערכות פוטו וולטאיות (PV) על גבי גגות פרטיים, חקלאיים ומסחריים.

שכירות

יש לכם גג אך אינכם מעוניינים להשקיע כלל, ועם זאת אתם רוצים להניב רווח מהנכס?
חברת הבית הירוק תשכיר מכם את הגג ותישא בעלות הקמת המערכת הסולארית. בתמורה, אתם תהיו שותפים ברווחים.

מערכות סולאריות

במערכת פוטו-וולטאית יש קולטים סולאריים – רכיבים שקולטים את אור השמש, וממירים את אנרגיית האור לאנרגיה חשמלית. ממיר סולרי מקבל מתח DC ומשנה את התדר והמתח ל-AC 230V, הזהה לזה של רשת החשמל. בקצה המערכת מצויים צרכני החשמל – המכשירים הצורכים את החשמל שהופק.

המערכת יכולה לספק תצרוכת פרטית, וכן להעביר חשמל לחברת חשמל. כשמדובר על מערכת קטנה לשימוש עצמי, עיקר הרווח הוא בעלויות החשמל שנחסכות, ולצד זה מתקיים רווח ממכירת העודפים לחברת חשמל. ישנן מערכות גדולות יותר, שמהותן היא ייצור לצורך מכירה לחברת החשמל.

מרכיבים בסיסיים במערכת סולארית מחוברת - רשת:

 1. קולטים סולאריים
 2. ממיר מתח מחובר – רשת
 3. מערכת איסוף / הצגת נתונים (אופציונאלי)
 4. מונה חיצוני דו – כיווני של חברת החשמל
 5. מונה למערכת הסולארית של חברת החשמל
 6. צרכני חשמל

מערכות On-Grid ומערכות Off-Grid

מערכת ה- ON GRID מתחברת לרשת של חברת החשמל. היא יכולה לשמש לייצור עצמי ולמכירת עודפים לחברת חשמל, או לייצר רק לצורך מכירה ועשיית רווח ישיר מהחשמל שהיא מייצרת.
הרכיבים של מערכת מסוג זה הם פאנלים, ממירים, ברקרים, קונסטרוקציה וכבלים. המערכת יכולה לשמש הן כמערכת ביתית והן כמערכת עסקית (על מבנה מסחרי או חקלאי).
מערכת ה- OFF GRID מיועדת למקום מבודד – שבו כל התצרוכת מבוססת על ייצור עצמי. לפיכך, בנוסף לרכיבי הפאנלים, ממירים, קונסטרוקציה וכבלים, מערכת כזו דורשת גם בהכרח מצברים ובקרים.

השירות שלנו

חברת הבית הירוק מנהלת עבור הלקוח את כל תהליך הרישוי, התכנון והבניה של המערכת, החל משלב הרישום הראשוני מול חברת חשמל ועד לחיבור המערכת לרשת החשמל.

 • גמישות והתאמה ליכולות ולצרכים של הלקוח
  המסלולים השונים שאנו מציעים, הגמישות ומגוון האופציות הקיימות בתוך מסלול השותפות – כל אלה מאפשרים התאמה להיתכנות העסקית של כל מקרה, ולגודל ההשקעה שהלקוח נכון להשקיע (גם אם אינו רוצה להשקיע כלל…).
 • פתרונות מימון
  • מערכת סולארית פרטית:
   ישנם גורמים עסקיים פרטיים וכן הבנקים עימם חברת הבית הירוק עובדת, כגון פועלים, לאומי, ומזרחי טפחות, מעניקים הלוואה עד 100% מעלות המערכת הסולארית.
  • מערכת עסקית:
   המערכת הבנקאית בארץ מלווה עד 80% מעלות המערכת העסקית.
  • סיוע בהשגת מימון להון העצמי:
   הבית הירוק מציעה סיוע בגיוס ההון העצמי ללקוחות המעוניינים לרכוש מערכת פוטו וולטאית עסקית, ואינם יכולים לממן את עלות ההון העצמי (בשל היותו גבוה).
 • יעוץ וליווי מלא בכל הפרוצדורות
  אנו מלווים את הלקוח בכל שלבי הפרויקט. נייעץ ונבחן אתכם את ההיתכנות הביצועית, נהיה אתכם בשלב הרישוי, נלווה עם אדריכל וקונסטרוקטור את ההתנהלות מול הרשות המקומית, ועם מהנדס חשמל – את ההתנהלות מול חברת חשמל.
 • מחיר רכיבי מערכת ללא פערי תיווך
  אנחנו יבואן של רכיבי המערכות. הקניה מאיתנו מבטיחה את המחיר הנמוך נטול פערי התיווך.
 • אחריות
  הבית הירוק מלווה את הלקוח בכל שלבי הפרויקט החל משלב הרישוי, התקנת המערכת והחיבור לחברת החשמל. החברה מציעה לתחזק את המערכת ובכך ללוות את הלקוח לאורך שנות הפרויקט.
  הלקוח מקבל אחריות ל – 25  שנה עבור הפאנלים הפוטו וולטאיים, 12 שנות אחריות על ממיר המתח ואחריות של שנתיים על עבודת ההתקנה.

לשאלות, בירורים או הצעת מחיר

מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן